Witamy na stronie AfterU! Wejdź w zakładkę "O nas", aby dowiedzieć się więcej.

Press enter to begin your search
 
Easy-to-Use

O nas

Dlaczego my?

Bo możesz na nas polegać.

Każdy z naszych pracowników jest przeszkolony, wykwalifikowany i sprawdzony. Wszystkie informacje o nich są dostępne zarówno na stronie, jak i w aplikacji: z chęcią odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

wyszkoleni pracownicy

przyjazne dla środowiska środki czystości

przejrzyste procedury

dogodne rezerwacje

najprościej rzecz biorąc - uczciwy profesjonalizm.

Niezależnie od miejsca

Domy, mieszkania, firmy

Nasi pracownicy zajmą się wszystkim. W zależności od wielkości i specyfikacji powierzchni nasz system dobierze najlepiej wykwalifikowaną osobę do danych warunków.

Dobierz usługi do swoich potrzeb

Nie musisz przepłacać!

Podpowiemy Ci najlepszą ilość czasu do zarezerwowania dla Twojej osoby sprzątającek – tak, aby zdążyła wykonać swoje zadania dokładnie, ale również tak, żebyś nie musiał płacić wygórowanych cen.

Jesteśmy tu dla Ciebie

… bo zależy nam, by być efektywnymi.

Jesteśmy tu, ponieważ dzielimy wspólną pasję do organizacji. Razem z naszym zespołem chcemy pomóc wszystkim, którzy być może nie mają na to czasu lub nie mają takich możliwości. Czysty dom nie powinien wiązać się z wyrzeczeniami.

... o nas, słowami jednego z członków naszej drużyny:

Powstanie zespołu AfterU to największy zwrot akcji w historii. Alex miał być tylko asystentem Paula ale on jeszcze nie wiedział co go czeka. Generalnie umie zrobić wszystko – od porządkowania faktur zaczynając, a na tworzeniu stron internetowych kończąc. Jego umiejętności sprzątające są wyśmienite i żaden brud się nie oprze kiedy to Alex zaczyna sprzątać.

Paul od Wielu Firm, jak mamy go w zwyczaju nazywać, wie DUŻO. Jak sprzątać, jak to robić najlepiej, jakich produktów używać i czemu, jest po prostu mózgiem całego projektu. To właśnie człowiek, który jakimś cudem stworzył zespół AfterU.

Najnowszym członkiem zespołu jest Oskar. Wciąż nie ma pojęcia, jak udało mu się awansować z osoby sprzątającej na człowieka od marketingu w trochę ponad tydzień, ale tak właśnie było. Nie miał nawet pojęcia, że może zostać ziomkiem od marketingu, a jednak – a to wszystko dzięki Paulowi.

Ciężko w to uwierzyć, ale jest jeszcze KTOŚ, nawet ponad Paulem. Nazywa się Piesek Lucy i jest niebiańskim stworzeniem które czuwa nad nami. Każdego ranka otrzymujemy jej błogosławieństwa. Musimy za nie płacić w głaskaniu i drapaniu po brzuszku, ale to bezcen jeśli o błogosławieństwach Pieska Lucy mowa.

W AfterU uczymy się codziennie i to z Tobą chcemy się tą wiedzą podzielić. (Jak ładnie poprosisz, to możemy Ci podesłać nasze ulubione memy!)