Witamy na stronie AfterU! Wejdź w zakładkę "O nas", aby dowiedzieć się więcej.

Press enter to begin your search
Wciąż ciężko pracujemy nad naszą aplikacją, ale już teraz możemy pokazać jak będzie ona wyglądać na Waszych urządzeniach - staramy się, by była tak prosta i intuicyjna jak tylko to możliwe, aby nikt nie miał kłopotu z zamówieniem usługi której potrzebuje.

Najedź na obrazek, aby dowiedzieć się więcej!

Poznaj naszego maskotka!

 

 

Przed Wami Super Mariusz – nieprzypadkowo nazwany tak po jednym z naszych współpracowników: złotej rączce, który nie obawia się żadnych wyzwań. Przenieśliśmy go do aplikacji, żeby mógł towarzyszyć wam przez całą drogę od rezerwacji aż do wystawienia oceny.

 

 

Dla wszystkich klientów

 

 

 

Niezależnie czy potrzebujesz usług prywatnie, czy na rzecz swojej firmy lub grupy firm – nasza aplikacja jest przygotowana na wszystkie możliwości.

 

 

 

Kiedy tylko zechcesz.

 

 

 

Niezależnie od dnia i godziny, zawsze możesz zarezerwować termin i zobaczyć, który z naszych pracowników jest dostępny. Wykorzystaj to na swoją korzyść: zamów usługę w mało popularnym terminie albo godzinie i zapłać mniej!

 

 

 

Wybierz najlepszych

 

 

 

Nasi zawodowcy czekają na Ciebie: na ich profilach dowiesz się wszystkiego o ich stawkach i specjalnościach, a w podsumowaniu zamówienia będą zawarte wszystkie potrzebne Ci informacje. Nie martw się, że coś zostanie zapomniane!

 

 

Interesuje Cię wycena?

Skontaktuj się z nami!

Gotowi do działania

Wszystko zgodnie z planem

Jesteśmy gotowi pomóc Ci w planowaniu całej operacji, niezależnie od tego czy będzie to jednorazowa akcja, czy powtarzalne wizyty.

Nie wiesz gdzie zacząć?

Chętnie pomożemy!

Z chęcią pomożemy w dobraniu Ci odpowiedniego zestawu usług lub pracownika który według nas najlepiej pomoże sobie z wyzwaniem. Razem na pewno uda nam się znaleźć najodpowiedniejszą metodę.

Jak tylko zechcesz

Czekamy na Twoją wiadomość

Poprzez e-mail, wiadomość na Facebook’u czy telefonicznie – wszystkie nasze dane są dostępne w zakładce „Kontakt.”